Učbeniški sklad

UČBENIŠKI SKLAD

Spoštovani starši,

Naročanje delovnih zvezkov in potrebščin: Tudi letos boste delovne zvezke in ostale potrebščine naročali v knjigarnah, kot ste bili navajeni do zdaj. Spodaj vam prilagamo ponudbe knjigarn. Delovne zvezke in potrebščine za vaše otroke lahko naročite preko spletne naročilnice, po telefonu ali kot ste bili že navajeni osebno v izbrani knjigarni.

Kopija nova
Mladinska knjiga OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA LJUTOMER
Mladinska knjiga OŠIC LJUTOMER, POŠ CVEN

Vsekakor pa lahko delovne zvezke in potrebščine kupite tudi v katerikoli knjigarni v Sloveniji, le seznam, ki so ga določili učitelji naše šole, morate imeti s seboj.

Učbenike iz učbeniškega sklada (US), ki ga financira ministrstvo za šolstvo bomo pripravili za vse učence. V primeru, da vaš otrok ne bo uporabljal učbenikov iz US, vas prosimo, da izpolnite izjavo.

Katja Kraljič, skrbnica učbeniškega sklada